Sopot Beach Rugby 2018

SOPOT BEACH RUGBY KOBIET

Decathlon Team – Miedziowe  (0:4), Syrenki Warszawa – Flota Rugby Girls Gdynia (6:3),Black Roses Exiles –  Miedziowe Rugby Lubin (3:1), Decathlon Team – Syrenki Warszawa (2:2), Black Roses Exiles – Flota Rugby Girls Gdynia (2:4), Miedziowe Rugby Lubin – Syrenki Warszawa (3:1), Black Roses Exiles – Decathlon Team (3:4), Flota Gdynia – Miedziowe Rugby Lubin (3:3), Black Roses Exiles – Syrenki Warszaw (2:9), Flota Gdynia – Decathlon Team (1:9).

 Klasyfikacja końcowa:

  1. Miedziowe Rugby Lubin
  2. Syrenki Warszawa
  3. Decathlon Team
  4. Flota Rugby Girls Gdynia
  5. Black Roses Exiles

 

SOPOT BEACH RUGBY MĘŻCZYZN

mecze grupowe

Grupa 1 : Posnania – Nieważne (9:0), Baltic Storm – Nieważne (3:2), Baltic Storm – Posnania (1:8)
Grupa 2 : Ogniwo – Czarni Bytom (3:4), My Rugby – Ogniwo (2:2), Czarni Bytom – My Rugby (2:4)
Grupa 3 : Arka – Gentelmen’s (8:2), Mazovia – Gentelmen’s (1:3), Mazovia – Arka (7:0)
Grupa 4 : AZS Gdańsk – Golden Balls (6:2), All Stars – Golden Balls (2:4), All Stars -AZS Gd. (1:7)
Grupa 5 : Banici – Łowcy Muszelek (5:1), Sparta – Łowcy Muszelek (3:1), Sparta – Banici (1:4)
Grupa 6 : Arka Rumia – Białystok (2:1), Legia – Białystok (5:1), Legia – Arka Rumia (0:5)
Grupa 7 : Alfa Bydgoszcz- RC Bełchatów (3:2), Mafia – RC Bełchatów (2:4), Mafia – Alfa Bydgoszcz (3:4)
Grupa 8 : Pablo – Werewolves (6:0), Lechia Veterans -Werewolves (5:2), Lechia Veterans – Pablo (3:0)

 

mecze o miejsca 17-24 (system brazylijski)

Mafia – Nieważne (2:5), Legia – Łowcy Muszelek (2:3), All Stars -Werewolves (3:4), Mazovia – Ogniwo (1:6)
Nieważne – Łowcy Muszelek (3:2), Werewolves – Ogniwo (0:7), Mafia – Legia (3:2), All Stars – Mazovia (5:1)
Mafia – Werewolves (2:1), All Stars – Łowcy Muszelek (3:4), Łowcy Muszelek – Ogniwo (1:7),
Mafia – Nieważne (3:4), Mafia – Łowcy Muszelek (4:3), Nieważne – Ogniwo (3:7),

 

mecze o miejsca 1-16 (system brazylijski)

Posnania – Baltic Storm (5:1), Pablo – Lechia Veterans (2:3), Banici – Czarni Bytom (5:0), Sparta Jarocin – Azs Gdańsk (3:2), Arka Gdynia – Golden Balls (2:0), RC Bełchatów – Arka Rumia (0:5), Alfa Bydgoszcz – Rugby Białystok (2:3), Gentelmen’s – My Rugby (3:4), Posnania – Lechia Veterans (6:2), Banici – Sparta Jarocin (5:1), Arka Gdynia -Arka Rumia (2:1), Białystok – My Rugby (1:3), AZS Gdańsk – Czarni Bytom (6:2), Baltic Storm – Pablo (2:4), Bełchatów – Golden Balls (1:2), Gentelmen’s -Alfa Bydgoszcz (2:3), Alfa Bydgoszcz – Lechia Veterans (2:6), Golden Balls – Sparta Jarocin (2:6), AZS Gdańsk – Arka Rumia (5:4), Pablo – Białystok (1:2), Posnania – Banici (2:3), My Rugby – Arka Gdynia (3:2), Lechia Gdańsk – Sparta Jarocin (5:3), AZS Gdańsk – Białystok (4:1), Arka Gdynia – Lechia Veterans (4:5), Posnania – AZS Gdańsk (5:1),

półfinały:

Banici – Lechia Veterans (6:2), My Rugby – Posnania (0:5)

mecz o III m-ce :

Lechia Gdańsk – My Rugby (6:4)

mecz o I m-ce :

Banici – Posnania (4:3)

Klasyfikacja końcowa

1.Banici Poznań
2.Posnania Poznań
3.Lechia Gdańsk
4.My Rugby
5.Arka Gdynia
6.Sparta Jarocin
7.AZS AWFiS Gdańsk
8.Rugby Białystok
9.Golden Balls
10.Alfa Bydgoszcz
11.Pablo Gdańsk
12.Arka Rumia
13.RC Bełchatów
14.Gentelmen’s Rugby Club Łódź
15.Baltic Storm
16.RC Czarni Bytom
17.Łowcy Muszelek
18.Rugby Team Mafia Wołomin
19.MKS Ogniwo Sopot
20.Nieważne
21.Werewolves Wąbrzeźno
22.All Stars Ogniwo Sopot
23.RC Mazovia
24.Legia Warszawa

 

JUNIOR SOPOT BEACH RUGBY

 mini- żak

Arka Gdynia –  Ogniwo Sopot II (4:4), Ogniwo Sopot I – Arka Gdynia II (5:1), Arka Gdynia I – Arka Gdynia II (4:1), Ogniwo Sopot I – Ogniwo Sopot II (5:4), Arka Gdynia I – Ogniwo Sopot I (5:2), Ogniwo Sopot II – Arka Gdynia II (4:1).

Klasyfikacja końcowa:
1. Arka Gdynia I
2.Ogniwo Sopot I
3. Ogniwo Sopot II, 4.Arka Gdynia II

żak

Ogniwo Sopot – Arka Gdynia (5:2), Arka Gdynia – Ogniwo Sopot (4:6),

Klasyfikacja końcowa:
1.Ogniwo Sopot
2.Arka Gdynia

młodzik

Lechia Gdańsk – Arka Gdynia II (2:5), Arka Gdynia I – Lechia Gdańsk (2:4), Arka Gdynia I – Arka Gdynia II (5:7)

Klasyfikacja końcowa:
1. Arka Gdynia II
2.Lechia Gdańsk
3.Arka Gdynia I

kadet

Lechia Gdańsk – Ogniwo Sopot II (1:2), Ogniwo Sopot I – Lechia Gdańsk (4:0), Ogniwo Sopot I – Ogniwo Sopot II (6:5)

Klasyfikacja końcowa:
Ogniwo Sopot I
Ogniwo Sopot II
Lechia Gdańsk

 

TURNIEJ CHARYTATYWNY HODURA CUP

W turnieju wzięły udział cztery zespoły, grano systemem każdy z każdym.
Wygrała drużyna Urzędu Miasta Sopotu przed Drużyną A, Pomorskim Klubem Biznesu i Rescon Team.

VII edycja Sopot Beach Rugby 2019

 

3.08 (sobota) godz.11.00

- Sopot Beach Rugby ( mężczyzn )
- Sopot Beach Rugby  ( kobiet )