sobota, 24 02 2018

Podziękowanie

W dniu 8-9 sierpnia b.r. w Sopocie rozegrany został  XXIII Memoriał Edwarda Hodury na który złożyły się turnieje Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn oraz turniej otwarty Sopot Beach Rugby.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i poza małymi incydentami odbyły się w duchu Fair play i ogólnego poszanowania. Zespoły grały twardo na placu gry ale w przerwach świetnie się wspólnie bawili i korzystali z uroków sopockiej plaży i morza.

Dla mnie obok sukcesu sportowego występu 38 drużyn najważniejszy jest dalszy progres organizacyjny. Zapewniam że w kolejnej edycji zostaną naprawione niedociągnięcia powstałe z braku odpowiedniego przepisu, możliwości czy czynnika ludzkiego.

Sukces sportowy i promocyjny który wspólnie osiągnęliśmy byłby niemożliwy bez Waszego zaufania do Mojej osoby . Serdecznie dziękuję wszystkim za przybycie na XXIII Memoriał mojego Ojca który wsparł Nas świetną pogoda i oddalił groźbę sinicy która od dwóch dni zaatakowała Zatokę Gdańską :)

Dziękuję za :

-Wsparcie finansowe Gminy Miasta Sopot, Kąpieliska Morskiego Sopot, Polskiego Związku Rugby, Gardenia Sport, Sark

-MOSiR Sopot za udostępnienie przygotowanie plaży, wsparcie logistyczne i techniczne

- Partnerom - Hale Namiotowe, MP Group, Smak Morza, Scena, Coca Cola, Tiger, Promo Rugby, Gonga, Rhino, Rugby Polska.

- Sponsorom nagród – OCEANIC, Rugby-Sport, Moda Impero, Pitbull City.

- Patronom medialnym TVP Gdańsk, Radio Gdańsk, TV Regionalnym , każdemu kto przyczynił się do promocji wydarzenia fotografom, kamerzystom…

- Sędziom, biuru zawodów

- Kasiędzu Markowi Tomaszowi Kalisz

- Niezależnemu Radio Sopockie.pl

- Prowadzącemu świetnie zawody Łukaszowi Jurczakowi, bardzo zaangażowanemu Maćkowi Brażukowi,

-Agnieszcze Orłowskiej za projekty graficzne

-Grzegorzowi Nagórniewiczowi za transport , trybuny

-Tomkowi Plenkowskiemu za okazjonalne koszulki

- Bogdanowi Olszewskiemu za transport

- Drużynie Biało Zielone Ladies Gdańsk za promocję Memoriału, indywidualnie Katarzynie Stasieckiej za dwudniową pomoc,

- Wszystkim wolontariuszom i osobom które nie zostały wymienione z Nazwiska,

- Sławoszowi Hodura za kierowanie świetnie grupą osób oraz większy spokój niż ja w istotnych sprawach.

Dziękuję za już i liczę na współpracę i pomoc przy przyszłorocznym jeszcze trudniejszym wyzwaniu.

Jarosław Hodura