Archiwum Wyników Sopot Beach Rugby 2014-2016

Wyniki SBR 2016

Wyniki SBR 2016

Na sopockiej plaży 6 sierpnia br. rozegrano 24 Memoriał im. Edwarda Hodury, na piasku zmierzyło się 37 zespołów w trzech kategoriach. W kategorii Elite Pań tytuł obroniły Biało-Zielone Ladies Gdańsk, w kategorii Elite Panów zwyciężyli rugbiści Posnanii, a w Sopot Beach Rugby czyli turnieju amatorów najlepsi byli Banici Poznań.
Do rozgrywek Elite Pań zgłosiło się 7 zespołów, rozgrywki grupowe wygrały Biało-Zielone Ladies i Syrenki AZS AWF, które po zwycięstwach w półfinałach spotkały się w finale. W decydującym meczu gdańszczanki pokonały stołeczny zespół 9:3 broniąc ubiegłoroczny tytuł mistrzowski w rugby plażowym.
W turnieju Elite Panów zagrało 10 drużyn, Lechia i Posnania wygrały rozgrywki grupowe i podobnie jak w turnieju pań po zwycięstwach w półfinałach awansowały do finału. Mecz finałowy wynikiem 5:4 czyli jednym przyłożeniem rozstrzygnęli na swoją korzyść rugbiści z Poznania detronizując ubiegłorocznych mistrzów z Gdańska.
Najwięcej, bo aż 20 drużyn zagrało w otwartym turnieju amatorów Sopot Beach Rugby. Turniej „amatorski” był tylko z założenia bowiem zagrały w nim drużyny ligowe 7 i 15, a w pozostałych zespołach przeważali byli i czynni zawodnicy. W meczu finałowym Banici z Poznania pokonali 4:2 Polskie Orły.
Turniej Elite Pań
Grupa A: Atomówki BBRC – Warsaw Ladies 6:2, Biało-Zielone Ladies Gdańsk – Atomówki BBRC 7:1, Biało-Zielone Ladies Gdańsk – Warsaw Ladies 10:1.
Grupa B: Diablice Ruda Śląska – Błyskawice Wrocław 0:5, AZS AWF Syrenki Warszawa – Wataha Zielona Góra 6:1, Diablice Ruda Śląska – Wataha Zielona Góra 2:1, AZS AWF Syrenki Warszawa – Błyskawice Wrocław 2:1, Błyskawice Wrocław – Wataha Zielona Góra 11:5, AZS AWF Syrenki – Diablice Ruda Śląska 7:0.
Półfinały: Biało-Zielone Ladies Gdańsk – Błyskawice Wrocław 4:1; AZS AWF Syrenki Warszawa- Atomówki BBRC 4:2
Mecz o 5 miejsce: Diablice Ruda Śląska – Warsaw Ladies 1:2
Mecz o 3 miejsce: Błyskawice Wrocław – Atomówki BBRC 2:1
Finał: Biało-Zielone Ladies Gdańsk – AZS AWF Syrenki Warszawa 9:3
Klasyfikacja: 1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2. AZS AWF Syrenki Warszawa; 3. Błyskawice Wrocław; 4. Atomówki BBRC Łódź; 5. Warsaw Ladies; 6. Diablice Ruda Śląska; 7. Wataha Zielona Góra.
Turniej Elite Panów
Grupa A: Czarni Pruszcz Gdański – Juvenia Kraków 2:3, Rugby Białystok – Lechia Gdańsk 1:9, Czarni Pruszcz Gdański – Alfa Bydgoszcz 1:3, Lechia Gdańsk – Alfa Bydgoszcz 5:1, Alfa Bydgoszcz – Juvenia Kraków 4:2, Rugby Białystok – Juvenia Kraków 2:4, Czarni Pruszcz Gdański  – Rugby Białystok 6:0, Lechia Gdańsk – Czarni Pruszcz Gdański 8:0, Rugby Białystok – Alfa Bydgoszcz 2:5, Lechia Gdańsk – Juvenia Kraków 4:2.
Grupa B: RC Unisław – Posnania Poznań 4:6, AZS AWFiS Gdańsk – Skra Warszawa 3:2, Skra Warszawa – RC Unisław 4:4, Ogniwo Sopot – AZS AWFiS Gdańsk 7:3, Posnania Poznań – Skra Warszawa 6:1, Posnania Poznań – AZS AWFiS Gdańsk 5:2, Ogniwo Sopot – RC Unisław 2:2, Ogniwo Sopot – Skra Warszawa 6:3, AZS AWFiS Gdańsk – RC Unisław 6:1, Posnania Poznań – Ogniwo Sopot 4:1.
Półfinały Plate: Juvenia Kraków – RC Unisław 2:3; Czarni Pruszcz Gdański – AZS AWFiS Gdańsk 3:4
Półfinały Cup: Lechia Gdańsk – Ogniwo Sopot 5:3; Posnania Poznań – Alfa Bydgoszcz 5:1
Mecz o 9 miejsce: Rugby Białystok – Skra Warszawa 4:5
Mecz o 7 miejsce: Juvenia Kraków – Czarni Pruszcz Gdański 0:3
Finał Plate, mecz o 5 miejsce: RC Unisław – AZS AWFiS Gdańsk 1:5
Mecz o 3 miejsce: Ogniwo Sopot – Alfa Bydgoszcz 2:4
Finał Cup: Posnania Poznań – Lechia Gdańsk 5:4
Klasyfikacja: 1. Posnania Poznań; 2. Lechia Gdańsk; 3. Alfa Bydgoszcz; 4. Ogniwo Sopot; 5. AZS AWFiS Gdańsk; 6. RC Unisław; 7. Czarni Pruszcz Gdański; 8. Juvenia Kraków; 9. Skra Warszawa; 10. Rugby Białystok.
Sopot Beach Rugby
Eliminacje: Legia v Wąbrzeźno 2:1, Awenger v Wyjew 0:6, Legia v Orły 2:6, Awengers v Sarmaci 3:2, Łowcy v Mafia 5:1, The Hoffs v Chaos 5:0, Toruń v All Stars 0:7, Wrocław v Crossfit 2:4, Terror v Chaos 5:2, Olsztyn v All Stars 3:4, Terror v Wrocław 6:0, Olsztyn v Toruń 6:0, Banici v Gentleman’s 7:2, Siedlce v Lechia 7:2, Sarmaci v Wyjew 0:9, Orły v Wąbrzeźno 8:1.
Gry o miejsca: Wąbrzeźno v Wrocław 2:7, Orły v Terror 2:1, Awengers v Olsztyn 4:3, Lechia v Chaos 6:2, Banici v Łowcy 10:2, Crossfit v Olsztyn 3:1, Legia v Crossfit 3:2, Sarmaci v Toruń 5:1, Wyjew v All Stars 5:1, Siedlce v Hoffs 2:4, Gentleman’s v Mafia 2:1, Wąbrzeźno v Toruń 4:1, Terror v All Stars 4:1, Chaos v Mafia 4:0, Siedlce v Muszelki 7:1, Legia v Awengers 3:5, Lechia v Gentleman’s 5:2, Wrocław v Sarmaci 5:2, Olsztyn v Mafia 6:3, All Stars v Muszelki 5:2, Legia v Gentleman’s 3:0, Crossfit v Chaos 4:2, Terror v Siedlce 2:3, Awengers v Lechia 3:4
Półfinały: Orły v Wyjew 5:4; Hoffs v Banici 2:3
O 3 miejsce: Hoffs v Wyjew 3:0

O 1 miejsce: Orły v Banici 2:4

Kolejność: 1. Banici Poznań; 2. Polskie Orły; 3. The Hoff’s (Niemcy); 4. Wyjew Gdynia; 5. Siedlce Retro; 6. Terror Orłowo; 7. All Stars Ogniwo Sopot; 8. Łowcy Muszelek Warszawa; 9. Weterans Lechia Gdańsk; 10. Awengers Trójmiasto; 11. Legia Warszawa; 12. Gentleman’s  Łódź; 13. Crossfit Trójmiasto; 14. Chaos Poznań; 15. Rugby Team Olsztyn; 16. Mafia Wołomin; 17. KS Rugby Wrocław; 18. Sarmaci Poznań; 19. WSR Werewolves Wąbrzeźno; 20. Toruński Klub Rugby.

Wyniki SBR 2015

Sopot Beach Rugby 2015 – wyniki

MISTRZOSTWA POLSKI MĘŻCZYZN
Eliminacje:  Lechia Gdańsk v Obelisk Bełchatów 8:0, Ogniwo Sopot v Czarni Pruszcz Gd. 3:3, Posnania Poznań v Alfa Bydgoszcz 5:1, Skra Warszawa v AZS AWFiS Gdańsk 4:3, Posnania Poznań v Obelisk Bełchatów 5:1, Skra Warszawa v Czarni Pruszcz Gd . 0:5, Lechia Gdańsk v Alfa Bydgoszcz 6:1, Ogniwo Sopot v AZS AWFiS Gdańsk 5:1, Alfa Bydgoszcz v Obelisk Bełchatów 4:1, AZS AWFiS Gdańsk v Czarni Pruszcz Gd. 4:2, Lechia Gdańsk v Posnania Poznań 4:1, Ogniwo Sopot v Skra Warszawa 4:3.
Ćwierćfinały
Alfa Bydgoszcz v Skra Warszawa 4:3
Obeliks Bełchatów v AZS AWFiS Gdańsk 3:4
 
Półfinały
Lechia Gdańsk v Czarni Pruszcz Gd. 4:1
Ogniwo Sopot v Posnania Poznań 1:5
Mecz o 7 miejsce: Obeliks Bełchatów v Skra Warszawa 0:3
Mecz o 5 miejsce:  AZS AWFiS Gdańsk v Alfa Bydgoszcz 2:4
Mecz o 3 miejsce: Czarni Pruszcz Gd. v Ogniwo Sopot 0:3
Mecz o 1 miejsce: Lechia Gdańsk v Posnania Poznań 5:1
Klasyfikacja końcowa:
1.Lechia Gdańsk;
2.Posnania Poznań;
3.Ogniwo Sopot;
4.Czarni Pruszcz Gdański;
5.Alfa Bydgoszcz;
6.AZS AWFiS Gdańsk;
7.Skra Warszawa;
8.Obeliks Bełchatów.
 
MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET
Eliminacje:
Warsaw Ladies Frogs v Błyskawice Rugby Wrocław 5:1; Czarne Pruszcz Gd. v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 0:6; Black Roses Poznań v Diablice Ruda Śląska 4:0; Delia Atomówki Łódź v AZS AWF Syrenki Warszawa 1:3; Warsaw Ladies Frogs v Tygrysice Orkan Sochaczew 3:1; Czarne Pruszcz Gd. v RzKS Juvenia Kraków 0:6; Diablice Ruda Śląska v Błyskawice Rugby Wrocław 3:0; AZS AWF Syrenki Warszawa v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 0:5; Black Roses Poznań v Warsaw Ladies Frogs 4:0; Delia Atomówki Łódź v Czarne Pruszcz Gd. 6:0; Błyskawice Rugby Wrocław v Tygrysice Orkan Sochaczew 1:3; Biało-Zielone Ladies Gdańsk v RzKS Juvenia Kraków 6:0.
Ćwierćfinały
Warsaw Ladies Frogs v RzKS Juvenia Kraków 2:1
Tygrysice Orkan Sochaczew v Delia Atomówki Łódź 2:3
Półfinały
Black Roses Poznań v AZS AWF Syrenki Warszawa 5:2
Diablice Ruda Śląska v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 0:4
Mecz o 9 miejsce: Czarne Pruszcz Gd. v Błyskawice Rugby Wrocław 0:6
Mecz o 7 miejsce: RzKS Juvenia Kraków v Tygrysice Orkan Sochaczew 1:3
Mecz o 5 miejsce: Warsaw Ladies Frogs v Delia  Atomówki Łódź 2:4
Mecz o 3 miejsce: AZS AWF Syrenki Warszawa v Diablice Ruda Śląska 2:1
Mecz o 1 miejsce: Black Roses Poznań v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 1:2
Klasyfikacja końcowa: 
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk;
2.Black Roses Poznań;
3.AZS AWF Syrenki Warszawa;
4.Diablice Ruda Śląska;
5.Delia Atomówki Łódź;
6.Warsaw Ladies Frogs;
7.Tygrysice Orkan Sochaczew;
8.RzKS Juvenia Kraków;
9.Błyskawice Rugby Wrocław;
10.Czarne Pruszcz Gdański.
SOPOT BEACH RUGBY
Eliminacje:
Arka Jastrzębie v KR Sparta Jarocin 6:2; RC Lechia Veterans v Crossfit Trójmiasto 3:1; Chaos Poznań v RC Legia Warszawa 0:7; Old Blacks Pruszcz v Banici  Poznań 0:5; All Stars Ogniwo v Wataha RC Zielona Góra 6:0; Gentelmens Łódź v RC Arka Rumia 3:0; Rugby Białystok v Przyjaciele 3:3; Mafia Wołomin v KR Sparta Jarocin 3:3; Toruński Klub Rugby v Crossfit Trójmiasto 2:2; Łowcy Muszelek v RC Legia Warszawa 1:4; Tytan Gniezno v Banici  Poznań 2:4; Frogs Warszawa v Wataha RC Zielona Góra 6:0; KS Ciechan v RC Arka Rumia 0:2; Nadzieje Ogniwo v Przyjaciele 2:2; Arka Jastrzębie v Mafia Wołomin 1:3; RC Lechia Veterans v Toruński Klub Rugby 5:2; Chaos Poznań v Łowcy Muszelek 2:4; Old Blacks Pruszcz v Tytan Gniezno 1:4; All Stars Ogniwo v Wataha RC Zielona Góra 6:0; Gentelmens Łódź v KS Ciechan 3:1; Rugby Białystok v Nadzieje Ogniwo 2:3; Mafia Wołomin v Nadzieje Ogniwo 2:0; RC Lechia Veterans v Gentelmens Łódź 1:2; RC Legia Warszawa v Frogs Warszawa 2:1; Banici  Poznań v Arka Jastrzębie 5:2; Crossfit Trójmiasto v Przyjaciele 2:6; Łowcy Muszelek v RC Arka Rumia 1:5; Tytan Gniezno v All Stars Ogniwo 2:2; KR Sparta Jarocin v Rugby Białystok 2:2; Toruński Klub Rugby v KS Ciechan 0:4; Chaos Poznań v Old Blacks Pruszcz 6:0; KR Sparta Jarocin v Toruński Klub Rugby 6:0; Rugby Białystok v KS Ciechan 5:0; Arka Jastrzębie v Tytan Gniezno 1:2; Łowcy Muszelek v All Stars Ogniwo 3:2; RC Lechia Veterans v Nadzieje Ogniwo 3:1; Przyjaciele v RC Arka Rumia 0:1; Crossfit Trójmiasto v Łowcy Muszelek 2:1; Chaos Poznań v Rugby Białystok 1:4; Frogs Warszawa v Nadzieje Ogniwo 1:1; RC Arka Rumia v Tytan Gniezno 2:4; Mafia Wołomin v Banici  Poznań 1:6; Gentelmens Łódź v RC Legia Warszawa 1:3; RC Lechia Veterans v Frogs Warszawa 1:3; Crossfit Trójmiasto v All Stars Ogniwo 1:4; Arka Jastrzębie v Przyjaciele 1:2; Chaos Poznań v Ks Ciechan 4:3.
Mecz o 3 miejsce: Mafia Wołomin v Gentelmens Łódź 2:1
Mecz o 1 miejsce: Banici  Poznań v RC Legia Warszawa 3:4
Klasyfikacja końcowa:
1.Legia Warszawa;
2.Banici Poznań;
3.Mafia Wołomin;
4.Gentelmens Łódź;
5.Lechia Weterans;
6.Nadzieje Ogniwo Sopot;
7.Frogs Warszawa;
8.Arka Rumia;
9.Tytan Gniezno;
10.Jastrzębie Arka;
11.Przyjaciele;
12.All Stars Ogniwo Sopot;
13.Łowcy Muszelek;
14.Crossfit Trójmiasto;
15.Rugby Białysok;
16.Chaos Poznań;
17.KS Ciechan;
18.Old Black Pruszcz Gdański;
19.KS Sparta Jarocin;
20.Toruński Klub Rugby.

Wyniki SBR 2014

Sopot Beach Rugby 2014 – wyniki

Mistrzostwa Polski Kobiet
Eliminacje
Diablice Ruda Śląska v Czarne Pruszcz Gdański 3:1
Black Roses Posnania Poznań v Barbarians 6:0
Delia Atomówki Łódź v Warsaw Ladies Frogs 5:1
AZS AWF Syrenki Warszawa v Błyskawice Rugby Wrocław 5:0
Delia Atomówki Łódź v Czarne Pruszcz Gdański 3:1
AZS AWF Syrenki Warszawa v Barbarians 1:1
Diablice Ruda Śląska v Warsaw Ladies Frogs 3:2
Black Roses Posnania Poznań v Błyskawice Rugby Wrocław 5:1
Warsaw Ladies Frogs v Czarne Pruszcz Gdański 1:3
Błyskawice Rugby Wrocław v Barbarians 1:2
Diablice Ruda Śląska v Delia Atomówki Łódź 4:4
Black Roses Posnania Poznań v AZS AWF Syrenki Warszawa 2:1
Półfinały
Czarne Pruszcz Gdański v Barbarians 2:0
Warsaw Ladies Frogs v Błyskawice Rugby Wrocław 3:0
Delia Atomówki Łódź v AZS AWF Syrenki Warszawa 2:0
Black Roses Posnania Poznań v Diablice Ruda Śląska 2:1
Mecz o VII miejsce
Barbarians v Błyskawice Rugby Wrocław 1:5
Mecz o V miejsce
Czarne Pruszcz Gdański v Warsaw Ladies Frogs 1:0
Mecz o III miejsce
AZS AWF Syrenki Warszawa v Diablice Ruda Śląska 1:0
Mecz o I miejsce
Delia Atomówki Łódź v Black Roses Posnania Poznań 3:8
Kolejność Mistrzostw Polski
1.Black Roses Posnania Poznań
2.Delia Atomówki Łódź
3.AZS AWF Syrenki Warszawa
4.Diablice Ruda Śląska
5.Czarne Pruszcz Gdański
6.Warsaw Ladies Frogs
7.Błyskawice Rugby Wrocław
8.Barbarians*
* zespół Barbarians grał poza konkursem
Mistrzostwa Polski Mężczyzn
Eliminacje
Posnania Poznań v RCC Częstochowa 10:0
Arka Gdynia v Alfa Bydgoszcz 3:3
Skra Warszawa v Ogniwo Sopot 3:3
Lechia Gdańsk v AZS AWFiS Gdańsk 6:1
Skra Warszawa v RCC Częstochowa 7:1
Arka Gdynia v AZS AWFiS Gdańsk 3:2
Posnania Poznań v Ogniwo Sopot 2:4
Lechia Gdańsk v Alfa Bydgoszcz 4:0
Ogniwo Sopot v RCC Częstochowa 8:0
AZS AWFiS Gdańsk v Alfa Bydgoszcz 2:3
Posnania Poznań v Skra Warszawa 4:4
Arka Gdynia v Lechia Warszawa 0:4
O miejsca 5-7
AZS AWFiS Gdańsk v Alfa Bydgoszcz 4:2
AZS AWFiS Gdańsk v Posnania Poznań 1:5
Posnania Poznań v Alfa Bydgoszcz 4:0
Półfinały
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 5:2
Skra Warszawa v Lechia Gdańsk 1:5
Mecz o III miejsce
Arka Gdynia v Skra Warszawa 2:3
Mecz o I miejsce
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 2:4
Kolejność Mistrzostw Polski
1.RC Lechia Gdańsk
2.MKS Ogniwo Sopot
3.RKS Skra Warszawa
4.RC Arka Gdynia
5.KS Posnania Poznań
6.AZS AWFiS Gdańsk
7.Alfa Bydgoszcz
8.RCC Częstochowa
Sopot Beach Rugby
Eliminacje
Mafia Wołomin – Łowcy Muszelek  2:6
Arka Barbarians – Toruński Klub Rugby 6:0
Gentelmen’s Łódź – Frogs Warszawa 3:2
Rugby Białystok – Turyści 6:0
Old Blacks Pruszcz Gd. – Jastrzębie Wejherowo 4:1
Chaos Poznań – Ogniwo Sopot II 6:0
Lechia Veterans – Terror Orłowo 3:2
Tytan Gniezno – All Stars Ogniwo 3:2
Łowcy Muszelek – Arka Barbarians 6:0
Mafia Wołomin – Toruński Klub Rugby 1:2
Gentelmen’s Łódź – Rugby Białystok 4:1
Frogs Warszawa – Turyści 1:5
Ogniwo Sopot II – Old Blacks Pruszcz Gd. 0:6
Terror Orłowo – All Stars Ogniwo 1:4
Jastrzębie Wejherowo – Chaos Poznań 4:1
Lechia Veterans – Tytan Gniezno 1:4
Ogniwo Sopot II – Terror Orłowo 3:0
Old Blacks Pruszcz Gd. – All Stars Ogniwo 1:4
Chaos Poznań – Lechia Veterans 1:5
Jastrzębie Wejherowo – Tytan Gniezno 7:6
Półfinały
Ogniwo II Sopot – Old Blacks Pruszcz Gdański 0:6
Terror Orłowo Gdynia – All Stars Ogniwo Sopot 1:4
Jastrzębie Wejherowo – Chaos Poznań 4:1
Lechia Veterans  – Tytan Gniezno 1:4
Mecz o XV miejsce
Mafia Wołomin – Toruński Klub Rugby 1:2
Mecz o XIII miejsce
Łowcy Muszelek – Arka Barbarians Gdynia 6:0
Mecz o XI miejsce
Frogs Warszawa – Turyści 1:5
Mecz o IX miejsce
Gentlemens Łódź – Rugby Białystok 4:1
Mecz o VII miejsce
Ogniwo II Sopot – Terror Orłowo Gdynia 3:0
Mecz o V miejsce
Old Blacks Pruszcz Gdański – All Stars Ogniwo Sopot 1:4

Mecz o III miejsce

Lechia Veterans v Chaos Poznań 5:1
Mecz o I miejsce
Jastrzębie Wejherowo v Tytan Gniezno 7:6 (po dogrywce)
Kolejność Sopot Beach Rugby
1.Jastrzębie Deaf Rugby Wejherowo
2.KS Tytan Gniezno
3.RC Lechia Gdańsk Veterans
4.Chaos Poznań
5.All Stars Ogniwo Sopot
6.Old Blacks Pruszcz Gdański
7.Ogniwo II Sopot
8.Terror Orłowo Gdynia
9.Gentelmen’s RC Łódź
10.Rugby Białystok
11.Turyści
12.Frogs Warszawa
13.Łowcy Muszelek
14.Arka Barbarians Gdynia
15.Toruński Klub Rugby
16.Rugby Team Mafia Wołomin

VI edycja Sopot Beach Rugby 2018 (sierpień 2018)

3.08 (wtorek)

– Junior Sopot Beach Rugby
( mini-żak, żak, młodzik, kadet, U16 dziewcząt

4.08 – 5.08 (środa – czwartek)

– Sopot Beach Rugby ( turniej międzynarodowy kobiet i mężczyzn )
– Heroes Cup ( turniej amatorski, VIP ) 

Zgłoszenie Drużyny