Sopot Beach Rugby 2017

 

Wyniki Mistrzostw Polski Kobiet

 

Eliminacje:

Juvenia Kraków v AZS AWF Warszawa 3:4
WKS Flota Gdynia v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 0:7
AZS AWF Warszawa v Miedziowe Lubin 2:3
Biało-Zielone Ladies Gdańsk v Juvenia Kraków 6:1
Juvenia Kraków v WKS Flota Gdynia 6:1
Miedziowe Lubin v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 3:5
Biało-Zielone Ladies Gdańsk v AZS AWF Warszawa 4:2
WKS Flota Gdynia v Miedziowe Lubin 1:8
Miedziowe Lubin v Juvenia Kraków 4:2
AZS AWF Warszawa v WKS Flota Gdynia 6:2

Mecz o III miejsce:

AZS AWF Warszawa v Juvenia Kraków 6:5

Mecz o I miejsce:

Biało-Zielone Ladies Gdańsk v Miedziowe Lubin 8:4

Klasyfikacja:

1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk
2. Miedziowe Lubin
3. AZS AWF Warszawa
4. Juvenia Kraków
5.WKS Flota Gdynia.

 

Wyniki Mistrzostw Polski Mężczyzn

Eliminacje:

Ogniwo Sopot v Werewolves Wąbrzeźno 7:0
Alfa Bydgoszcz v AWFiS Gdańsk 0:3
Posnania Poznań v Ogniwo Sopot 1:2
Lechia Gdańsk v Alfa Bydgoszcz 5:1
Werewolves Wąbrzeźno v Posnania Poznań 1:7
AWFiS Gdańsk v Lechia Gdańsk 4:4

Mecz o V miejsce:

Werewolves Wąbrzeźno v Alfa Bydgoszcz 1:3

Półfinały:

Ogniwo Sopot v AWFiS Gdańsk 3:0
Lechia Gdańsk v Posnania Poznań 1:4

Mecz o III miejsce:

Lechia Gdańsk v AWFiS Gdańsk 6:2

Mecz o I miejsce:

Ogniwo Sopot v Posnania Poznań 4:7

Klasyfikacja:

1. Posnania Poznań
2.Ogniwo Sopot
3.Lechia Gdańsk
4.AWFiS Gdańsk
5.Alfa Bydgoszcz
6.Werewolves Wąbrzeźno

Sopot Beach Rugby: Open i Heroes Cup

W sobotę, 5 sierpnia br. do Sopotu przyjechało 21 zespołów (5 damskich w tym Malanka z Białorusi i 16 męskich), które walczyły o tytuły najlepszych drużyn Sopot Beach Rugby w kategorii open.

Po raz pierwszy został rozegrany turniej Heroes Cup, o trofeum rywalizowały zespoły Urzędu Miasta Sopotu, stacji telewizyjnej TVN, portalu Trójmiasto.pl oraz Pomorskiego Klubu Biznesu. Rywalizowano systemem „każdy z każdym”, a puchar powędrował w ręce zespołu Trojmiasto.pl.

Wśród drużyn damskich walka o finał była rozegrana pomiędzy drużyną Miedziowych Lubin, a Fitness Authority Biało-Zielone (Trójmiasto). Wynikiem 4:2 tytuł mistrza turnieju przypadł Biało-Zielonym. Walka o III miejsce była rozegrana pomiędzy AZS AWF Warszawa, a Decathlon Rugby Team, spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 dla Decathlonu.

Finałowy mecz wśród drużyn męskich rozegrały „Banici” Poznań i „Luigi i przyjaciele” z klubu Arka Rumia, spotkanie wygrali 4:1 rugbiści z Wielkopolski. Walka o III miejsce toczyła się między drużyną Megmar, a drużyna Pablo, zakończone wygraną Megmar 3:2.

Finał o III miejsce kobiet

AZS AWF Warszawa v Decathlon 5:1

Finał o I miejsce kobiet

Miedziowe Lublin v Fitness Authority Biało-Zielone 2:4

Finał o III miejsce mężczyzn

Pablo v Magmar 2:3

Finał o I miejsce mężczyzn

Banici Poznań v Luigi Arka Rumia 4:1

Junior Sopot Beach Rugby

Mini żacy:

  1. Arka Gdynia
  2. Ogniwo Sopot
  3. Arka Gdynia II

Żacy:

  1. Arka Gdynia
  2. Ogniwo Sopot
  3. Posnania Poznań
  4. Arka Rumia

Młodzicy:

  1. Arka Gdynia
  2. Lechia Gdańsk

Kadeci:

  1. Orkan Sochaczew
  2. Lechia Gdańsk 02 kadet
  3. Ogniwo Sopot
  4. Arka Gdynia;
  5. Lechia Gdańsk 01 kadet.

VII edycja Sopot Beach Rugby 2019

 

3.08 (sobota) godz.11.00

- Sopot Beach Rugby ( mężczyzn )
- Sopot Beach Rugby  ( kobiet )