Polish English French German
czwartek, 14 12 2017

Sopot Beach Rugby 2014 - wyniki

Mistrzostwa Polski Kobiet
 
Eliminacje
Diablice Ruda Śląska v Czarne Pruszcz Gdański 3:1
Black Roses Posnania Poznań v Barbarians 6:0
Delia Atomówki Łódź v Warsaw Ladies Frogs 5:1
AZS AWF Syrenki Warszawa v Błyskawice Rugby Wrocław 5:0
Delia Atomówki Łódź v Czarne Pruszcz Gdański 3:1
AZS AWF Syrenki Warszawa v Barbarians 1:1
Diablice Ruda Śląska v Warsaw Ladies Frogs 3:2
Black Roses Posnania Poznań v Błyskawice Rugby Wrocław 5:1
Warsaw Ladies Frogs v Czarne Pruszcz Gdański 1:3
Błyskawice Rugby Wrocław v Barbarians 1:2
Diablice Ruda Śląska v Delia Atomówki Łódź 4:4
Black Roses Posnania Poznań v AZS AWF Syrenki Warszawa 2:1
 
Półfinały
Czarne Pruszcz Gdański v Barbarians 2:0
Warsaw Ladies Frogs v Błyskawice Rugby Wrocław 3:0
Delia Atomówki Łódź v AZS AWF Syrenki Warszawa 2:0
Black Roses Posnania Poznań v Diablice Ruda Śląska 2:1
 
Mecz o VII miejsce
Barbarians v Błyskawice Rugby Wrocław 1:5
Mecz o V miejsce
Czarne Pruszcz Gdański v Warsaw Ladies Frogs 1:0
Mecz o III miejsce
AZS AWF Syrenki Warszawa v Diablice Ruda Śląska 1:0 
Mecz o I miejsce
Delia Atomówki Łódź v Black Roses Posnania Poznań 3:8
 
Kolejność Mistrzostw Polski
1.Black Roses Posnania Poznań
2.Delia Atomówki Łódź
3.AZS AWF Syrenki Warszawa
4.Diablice Ruda Śląska
5.Czarne Pruszcz Gdański
6.Warsaw Ladies Frogs
7.Błyskawice Rugby Wrocław
8.Barbarians*
* zespół Barbarians grał poza konkursem
 
 
Mistrzostwa Polski Mężczyzn
 
Eliminacje
Posnania Poznań v RCC Częstochowa 10:0
Arka Gdynia v Alfa Bydgoszcz 3:3
Skra Warszawa v Ogniwo Sopot 3:3
Lechia Gdańsk v AZS AWFiS Gdańsk 6:1
Skra Warszawa v RCC Częstochowa 7:1
Arka Gdynia v AZS AWFiS Gdańsk 3:2
Posnania Poznań v Ogniwo Sopot 2:4
Lechia Gdańsk v Alfa Bydgoszcz 4:0
Ogniwo Sopot v RCC Częstochowa 8:0
AZS AWFiS Gdańsk v Alfa Bydgoszcz 2:3
Posnania Poznań v Skra Warszawa 4:4
Arka Gdynia v Lechia Warszawa 0:4
 
O miejsca 5-7
AZS AWFiS Gdańsk v Alfa Bydgoszcz 4:2
AZS AWFiS Gdańsk v Posnania Poznań 1:5
Posnania Poznań v Alfa Bydgoszcz 4:0
 
Półfinały
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 5:2
Skra Warszawa v Lechia Gdańsk 1:5
 
Mecz o III miejsce
Arka Gdynia v Skra Warszawa 2:3
Mecz o I miejsce
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 2:4
 
Kolejność Mistrzostw Polski
1.RC Lechia Gdańsk
2.MKS Ogniwo Sopot
3.RKS Skra Warszawa
4.RC Arka Gdynia
5.KS Posnania Poznań
6.AZS AWFiS Gdańsk
7.Alfa Bydgoszcz
8.RCC Częstochowa
 
 
Sopot Beach Rugby
 
Eliminacje
Mafia Wołomin - Łowcy Muszelek  2:6
Arka Barbarians - Toruński Klub Rugby 6:0
Gentelmen's Łódź - Frogs Warszawa 3:2
Rugby Białystok - Turyści 6:0
Old Blacks Pruszcz Gd. - Jastrzębie Wejherowo 4:1
Chaos Poznań - Ogniwo Sopot II 6:0
Lechia Veterans - Terror Orłowo 3:2
Tytan Gniezno - All Stars Ogniwo 3:2
Łowcy Muszelek - Arka Barbarians 6:0
Mafia Wołomin - Toruński Klub Rugby 1:2
Gentelmen's Łódź - Rugby Białystok 4:1
Frogs Warszawa - Turyści 1:5
Ogniwo Sopot II - Old Blacks Pruszcz Gd. 0:6
Terror Orłowo - All Stars Ogniwo 1:4
Jastrzębie Wejherowo - Chaos Poznań 4:1
Lechia Veterans - Tytan Gniezno 1:4
Ogniwo Sopot II - Terror Orłowo 3:0
Old Blacks Pruszcz Gd. - All Stars Ogniwo 1:4
Chaos Poznań - Lechia Veterans 1:5
Jastrzębie Wejherowo - Tytan Gniezno 7:6
 
Półfinały
Ogniwo II Sopot - Old Blacks Pruszcz Gdański 0:6
Terror Orłowo Gdynia - All Stars Ogniwo Sopot 1:4
Jastrzębie Wejherowo - Chaos Poznań 4:1
Lechia Veterans  - Tytan Gniezno 1:4
 
Mecz o XV miejsce
Mafia Wołomin - Toruński Klub Rugby 1:2
Mecz o XIII miejsce
Łowcy Muszelek - Arka Barbarians Gdynia 6:0
Mecz o XI miejsce
Frogs Warszawa - Turyści 1:5
Mecz o IX miejsce
Gentlemens Łódź - Rugby Białystok 4:1
Mecz o VII miejsce
Ogniwo II Sopot - Terror Orłowo Gdynia 3:0
Mecz o V miejsce
Old Blacks Pruszcz Gdański - All Stars Ogniwo Sopot 1:4
Mecz o III miejsce
Lechia Veterans v Chaos Poznań 5:1
Mecz o I miejsce
Jastrzębie Wejherowo v Tytan Gniezno 7:6 (po dogrywce)
 
Kolejność Sopot Beach Rugby
1.Jastrzębie Deaf Rugby Wejherowo
2.KS Tytan Gniezno
3.RC Lechia Gdańsk Veterans
4.Chaos Poznań
5.All Stars Ogniwo Sopot
6.Old Blacks Pruszcz Gdański
7.Ogniwo II Sopot
8.Terror Orłowo Gdynia
9.Gentelmen’s RC Łódź
10.Rugby Białystok
11.Turyści
12.Frogs Warszawa
13.Łowcy Muszelek
14.Arka Barbarians Gdynia
15.Toruński Klub Rugby
16.Rugby Team Mafia Wołomin